Hakkımızda

Hakkımızda

1996 yılında İstanbul’da kurulan dış ticaret şirketimiz,1997 yılında Bakü’de “GÜMÜŞSUYU” adıyla ilk zemin kaplamaları mağazasını açıp, taviz vermeyen çalışma prensipleri ve müşterilerinin teveccühleri sayesinde kısa müddette sektörünün en bilinen ve en güvenilen firması haline geldi.

2008 yılında ise, yeni oluşturduğu "OTTOMAN by Enesco" markası ile yoluna devam etme kararı alan firmamız, müşterilerinin talepleri doğrultusunda ürün ve hizmet yelpazesini sürekli geliştirerek bugünkü halini almıştır.

Bugüne kadar, sayısız kamu kuruluşlarının, otellerin, iş merkezlerinin, okulların, spor tesislerinin, konferans salonlarının, bankaların, restoranların, eğlence merkezlerinin, ofislerin, villaların ve evlerin başta tüm zemin kaplamaları olmak üzere hemen hemen her türlü dekorasyon işlerini başarıyla gerçekleştirdik.

Ürün tedariklerini Türkiye, Avrupa Birliği, BAE, Ukrayna, Rusya ve Çin gibi çeşitli ülkelerden yapan firmamız, Bakü’nün merkezinde bulunan mağazası, geniş stoklar bulundurduğu deposu ve uzman kadrosu ile 1997’den beri hizmetlerini başarıyla devam etttirmektedir.


Çalıştığımız Firmalar

Mutlu Müşteriler

Ürün Çeşidi

Hizmet Verdiği Yıl